PifPaf Design - studio kreatywne - o nas

PifPaf Design - studio kreatywne - o nas

Kilka słów o nas

PifPaf Design to małe niezależne studio projektowe, które powstało przede wszystkim z pasji do grafiki, a dokładniej do grafiki użytkowej. Jesteśmy estetami, którzy lubią oglądać, tworzyć ładne rzeczy. Codziennie spotykamy się z ludźmi, którzy też chcą otaczać się ładnymi rzeczami; chcą mieć ładne samochody, domy czy ubrania, to dlaczego nie mogą mieć ładnego brandingu?.

PifPaf to dla nas również misja: chcielibyśmy aby ludzie zrozumieli czym jest dobra komunikacja wizualna oraz że jest bardzo ważna w procesie tworzenia własnej marki. Dlatego z każdym z naszych klientów rozmawiamy, doradzamy i konsultujemy.

Specjalizujemy się w grafice oraz ilustracji, zajmujemy sie kreowaniem identyfikacji wizualnej marki, tj. tworzeniem logo, składem materiałów reklamowych, projektowaniem i składem magazynów, plakatów, etykiet, tworzeniem stron www oraz fotografią. To co nas charakteryzuje to minimalistyczne i ponadczasowe projekty. Do każdego projektu podchodzimy ze starannością i w indywidualny sposób. Jeżeli szukasz zespołu, który pomoże Ci w wykreowaniu własnej marki, napisz do nas.

POWRÓT DO GÓRY